משפחת וינטראוב (דצמבר 2009)
03-5403368

לקוחות

לקוחות

משפחת וינטראוב (דצמבר 2011)

לד"ר דורון נרי הוטרינר וצוות המרכז הוטרינרי רמת השרון המדהים!

הגענו אלכים עם הכלבה שלנו, סאני סוג פקינז בת 6, לאחר תלאות שעברנו אצל שתי מרפאות וטרינירות מקומיות שלנו בראשון לציון, וביקור נואש בבית החולים הוטרינרי בבית דגן כשהכלבה במצב בריאותי שנראה לכל עין, במצב קשה מאוד, ואנחנו במצב נפשי על סף ייאוש שאין מוצא אלא להרדים את הכלבה גם בגלל מצבה הבריאותי וגם מבעיה כספית שנבעה מההוצאות הרבות בכל ביקור ו"טיפול" שקיבלה במרפאות ובבתי חולים.
אף אחד לא ידע להגדיק ממה סובלת הכלבה, "משהו זיהומי בעור", והתסכול הכי גדול היה שאף אחד לא נתן תקווה לטיפול היקר שהוא נותן שזה אכן יפתור את הבעיה של הכלבה שלנו, מעבר לכל היינו מאוד עצובים אנחנו ושלושת הבנות שלנו לנוכח המצב המדרדר של סאני שלנו.
ואז דרך העמותה "תנו לחיות לחיות" הגענו לוטרינר ד"ר דורון נרי, מרפאה בלב רמת השרון, נקייה ומריחה כמו שדה נרקיסים, צוות נעים וחייכני.
סיפרנו לך, ד"ר נרי, את התלאות שעברו, שאין לנו פתרון ומה דעתך על מצב הכלבה והאם אתה רואה תקווה, בכמה משפטים מקצועיים בגובה העיניים וביושר פנימי הסברת לנו שמניסיון 20 שנתוייך פגשת במצבים כאלה, יש פתרון תרופתי וכירוגי שנמצא באמתחתך, ועם סיעו כספי בשילוב עם העמותה אנחנו הולכים להילחם על חייה של הכלבה הזאת, רתמת אותנו "למסע ההצלה" עם חיוך ותקווה ברמה המקצועית והאנושית שסאני הייתה זקוקה ולא פחות אנחנו לשיחות העידוד והתמיכה.

לסיום, כל משפחתו רוצה להודות לכם על מה שאתם כמרכז וטרינרי, מקצועי וייחודי ובמיוחד על היחס החם והסבלנות כלפינו.
תודה רבה על הכל
משפחת וינטראוב