רווק/ה בפארק הכלבים
03-5403368

מידע

כתבות

רווק/ה בפארק הכלבים

מאת: ד"ר דורון נרי והגר ספיבק מנהלת אדמנסטרטיבית

אחרי שחברים ניסו לשדך לך בן זוג, ללא הצלחה את מחליטה לפנות לאתר היכרויות ואחר כך...
אתרי ההיכריות כבר מזמן הפכו להצלחה פופולארית בקרב הרווקים והרווקות, הגרושים והגרושות, אלמנים, פרודים כן וגם כאלה שעדיין נשואים אך מחפשים ריגושים. ואולי אהבה חדשה שתצמיח בהם את האני החדש.


אך אם את שם כבר יותר מחודשיים, את/ה מתחיל לשים לב שהדמויות לא משתנות והגיל רק עולה, מנסה אתר אחר אבל הדמות שראיתי באתר הראשון נמצאת גם באתר השני והשלישי ולפעמים גם ברביעי ואחרי שהבנת שכל האתרים מנסים למכור לך אהבה נצחית לפי הדמות שבחרת לעצמך, את מהר מאוד מתייאשת ופונה למקור אחר:
טיול פנויים פנויות, או במשפט יותר מכובד: רווקים ורווקות. לא נעים להודות הגיל עושה את שלו, ואם פעם חשבת שאת לעולם לא תפני לטיולים כאלה, אז הנה גם שם את נמצאת.

 

וטרינר רמת השרון

וטרינר הרצליה


טיול כזה נועד להכיר את הארץ, להכיר חברים חדשים, להכיר בחור נחמד או בחורה, אבל יש בעיה שנתקלתי בה לא פעם, אם בחור מציאה לך חברות – ואת לא מעוניינת, השאלה מה תגידי לו "אני תפוסה". או נגדיל ראש: מספר לא מובטל מציעים לך חברות וכל אחד קופץ עליך - מצד אחד זה מחמיא. מצד שני, קצת אובססיבי ומצד שלישי... מי בכלל רוצה להכיר – תנו לי לראות את הנוף.

 

וחזרה לכותרת
בכל יום רביעי בשעה 1900 בערב, מפגש חברתי בפארק השכונתי.
סנופי – מגזע קווליר קינג צארלס בטוח שהוא מלך השכונה  נפגש עם ז'קלין  הפודלית הלבנה שכרגע חזרה מתחרות יופי נפגשים לדרינק, והזנב לא מפסיק לקשקש.

 

באותו הזמן רוקי (בוקסר מנומר ומגודל) וסימבה (לברדור) רבים על ליבה של לוסי כלבת קולי שזה עתה חזרה מפן אצל הספר.
בצידו השני של הפארק, סטארסקי (כנעני מעורב) משחק עם האץ (אחיו התאום), אוסקר (פאג סיני) עושה עיניים ללונה (דני ענק), ואנג'לינה הגולדן רטריבר חלקת השיער משחקת כפות עם גינגי (החתול של סבטלנה מהקומה הראשונה בבניין שמול הפארק) ועוד חושבת שייצא לה מזה משהו.וכשחושבים על זה, אין הרבה הבדל ביננו לבינם הם נובחים אנחנו מקללים, הם בוכים, אנחנו עצובים, הם שמחים אנחנו צוחקים הם...   אנחנו נהנים. 

 

לפני כשנה נפתח פארק כלבים בהרצליה. הסביבה בטוחה, נעימה, יש אינטראקציה בין הכלבים ובין הבעלים... כולם מתעניינים באותם נושאים... מפגש חברתי, חברויות חדשות, אין התחייבות, אין מרוץ נגד הזמן. תמיכה הדדית, וגם דרך לזהות אנשים שחולקים את חייהם עם כלבם או חתולם ומרגישים שיש משהו משותף בין כל הקבוצה. יש גם וועד גינה, חוגגים ימי הולדת, צילומים, החלמה וכלב השבוע.זה מקום טוב מכל הבחינות, לנו כאנשים, לכלבים ולא נעים להודות, גם לפקחים.

 

וטרינר רמת השרון

וטרינר הרצליה

 

זה תמיד מקום לשיחה, לנושא, לדעה, המלצה או שאלה, מקום להכיר, מקום לנוח, מקום לברוח מהשגרה ולעשות משהו בשבילך או בשבילה.

 

הרי ברור שאם לי יש כלב בחירת בן הזוג תלויה בהבעת פניו הראשונית במפגשו עם הכלב. הרי השיפוט העיקרי שלנו מתרכז כמובן בכימיה שבינו לבין הכלב / חתול: יש כימיה סבבה,  אין – NEXT!!!.

 

אז לאלו מאיתנו שהתייאשו מהאינטרנט, מטיולי הנוף הפסטורלי של שבת בבוקר באוטובוס ממוזג ומשחקי חברה, אמצו כלב באחת העמותות (גם חתול זה טוב). זכרו: כלב גזעי תמיד ימצא בית, במיוחד אם הוא יפה (אבל לא בהכרח חכם). כלב מעורב, לעומתו, רוצה בית, ומוכן להיות חכם.


קחו אחריות, פנקו אותו, האכילו אותו במזון משובח. קנו לו מתנה ליום ההולדת, קחו אותו או אותה למספרה, צאו לטייל בחיק הטבע, לכו לפארק השכונתי, הכירו לו חברים חדשים וכמו שאתם מפנקים את הכלב למדו גם לפנק את בן הזוג. ואז תהיו שלו/שלה לנצח.מובטח! 

 

מפגש פנוים פניות (כלבים ואנשים כאחד) יתקיים כרגיל ביום ד' בשעה 1900. נתראה שם!

הגר

 

וטרינר הרצליה

וטרינר רמת השרון