פייסט אילונה ודניאל
03-5403368

לקוחות

לקוחות

פייסט אילונה ודניאל

המרפאה של דר' נרי מתנהלת בסטנדרטים מאוד גבוהים, המרפאה מאובזרת במיכשור מתקדם, המרפאה מאורגנת ונקייה, יש סדר מופתי והמרפאה מתנהלת בצורה מדהימה.
ישנו ניהול לקוח הדוק בין אם זה תזכורות לנייד על חיסונים, תורים ובדיקות ובין אם זה תיעוד מטורף של כל דבר שקשור לחיה שלכם. 
הצוות של דר נרי הוא צוות מקצועי, מיומן ושירותי.

הדובדבן שבקצפת הוא דר נרי בכבודו ובעצמו.
מקצועיות - יש לו אינסטינקטים של גיבור על, אנחנו עם דר נרי מעל עשור ולא קרה פעם אחת שהוא נתן דיאגנוזה שלא אוששה ע"י בדיקות מעבדה בפועל. עם זאת, למרות כל הניסיון שלו והותק ולמרות שאנחנו מאמינים רק לו, קרה בעבר שהוא ידע לשלוח אותנו ליעוצים לדעה שנייה או שהיה מרים טלפון לקולגה שלו- מהניסיון הרב שלנו זה היה מיותר כי דר' נרי תמיד יודע הכי טוב (!) אבל טוב לדעת שהוא גם יודע להגיד מתי יש מומחה שעשוי להכיר מקרה מסויים יותר ממנו, זה נותן תחושת אמינות. דר' נרי מטפל בכל כך הרבה מקרים קיצוניים וחסרי סיכוי ואנחנו סבורים שאין מקרה שהוא עוד לא ראה ולא טיפל בו.
אמינות- הדבר המדהים אצלו הוא שדר' נרי בחיים לא יבצע בדיקה שהוא לא חייב אבל באמת חייב לבצע על מנת להחליט על הטיפול המתאים. הוא תמיד ינסה לחסוך איפה שניתן, הוא לא מנפח עלויות והוא מאוד הוגן! הוא מאוד אמיתי בדעותיו, אם הוא חושב שהחיה סובלת וצריך להרדים הוא יגיד, אם הוא מאמין שהמצב יכול להשתפר הוא ילחם.
יחס- הטוב לב שלו קורן ממרחקים, גם בימים הכי לחוצים שלו והכי קשים יש לו סבלנות אינסופית לבעלים של הפציאנטים שלו, תמיד יתחקר, יראה ויסביר מה דעתו על המקרה ולמה. יש לו גישה מדהימה לחיות, הוא מרגיש אותן, מבין אותן והן מרגישות את הסמכותיות שלו והביטחון שלו ומתפקדות.
מחירים- כמו אצל כולם לא פחות ולא יותר, רק שאצל דר נרי באמת רואים תמורה למחיר ואף יותר מזה וגם הוא באמת מאוד הוגן וכמו שאמרנו הוא מאוד דואג לא "לנפח" חשבון.

לסיכום, אנחנו גרים במרחק של 45 דקות נסיעה מהמרפאה ואין סיכוי בעולם שנחליף את דר' נרי  בשום רופא אחר, כי היינו אצל רבים אחרים לפניו ואף אחד מהם אפילו לא באותה הליגה. 
חבל שהוא מטפל רק בחיות..


05/07/20417