משפחת ציוני
03-5403368

לקוחות

לקוחות

משפחת ציוני

‏12 אפריל, 2017

 

דר' דורון נרי שלום רב.

אני מוצא לנכון, להביע את הערכתי העמוקה לטיפול המקצועי והמסור לו זכה כלבי האהוב טוטו  לקבל ממך ומאנשי צוות המרפאה, במשך שנים רבות.

אני מבקש להדגיש כי, עברתי אליך לאחר שטיפלתי בחיות המחמד שלי אצל וטרינרים מקצועיים ויידועי שם אחרים.  ברם, לא מצאתי אצלם את תשומת הלב, האכפתיות, הנינוחות שיקול הדעת ואת ה"מנטש'יות" - שהביאוני להאמין בך באופן מוחלט. ידעתי שאני בידי מקצוען מהמעלה הראשונה. כן רופא מעולה ואדם קשוב וטוב  – אך כזה שמודע למגבלות המקצוע ומציג את האפשרויות ...וכן, לפעמים מודה שאינו יודע הכל ומטיל ספק.  זה החדיר בי את האמונה שטוטו בידיים אמונות ונכונות ונתן לי שקט נפשי.

בזכות טיפולך והעצות הטובות שהענקת לנו – טוטו זכה לאריכות ימים ולטיפול הנכון בתחלואיו.

במשך שנות הכרותינו, המלצתי עליך בלב שלם לבעלי חיות שהכרתי ואמשיך לעשות כן גם בעתיד (רק היום המלצתי לחבר לעבודה, שסיפרתי לו על פטירתו של טוטו. אתה יודע שעשיתי זאת ללא תמורה ואת ההנחה העברתי לזכות המטופל שהגיע אליך). זאת, כי אני מאמין שלאנשים להם אני ממליץ - הזכות לקבל את היחס הטוב ביותר – כפי שמתקבל בידי כל אנשי צוות המרפאה, וכן את הרופא המעולה ביותר. אולם גיליתי  (קצת באיחור) שיש לך מתחרה רבת ידע במרפאה.

אני חייב להוסיף ולציין את הטיפול המסור והרציני, לו זכה טוטו בשעותיו האחרונות, מידי דר' מיכל רייך. הרגשתי שמיכל עשתה כל שיכלה למענו. בהעדרך, היא קראה בקפידה את תיקו של טוטו וערכה לו סדרת בדיקות וטיפולים, תוף מתן הסבר שהעידו על מקצועיות יוצאת דופן.

אתה הרי מכיר אותי שאיני נותן אימון אלא בך – אלא, שהידע העצום שמיכל הפגינה, קור הרוח לצד אמפטיות רגישה – השרו בי מהר מאד שקט נפשי והאמנתי בה. זאת ,לצד התייעצות שערכה עמך ברגעים קשים. כמו כן, אני מאד מעריך את היושרה ועצת האמת שייעצה לי בשעה קשה.

אם יהיו לי חיות מחמד נוספות – הם יטופלו במרפאה שלך ! אולם, בלי להפחית כהוא זה מהערכה והאמון העמוקים שאני רוכש לך – אשמח להיות מטופל (גם) של מיכל.

 

                                                                    ברגשי תודה והערכה,

                                                                            עופר ציוני