כיצד לתת גלולה לחתול (מאמר היתולי)
03-5403368

מידע

כתבות

כיצד לתת גלולה לחתול (מאמר היתולי)

מאת: ד"ר דורון נרי

הוראות אלה יש לבצע באופן זהה גם עבור חתול וגם עבור חתולה:

 

הרם את החתול וערסל אותו בזרועך השמאלית, כמו שמחזיקים תינוק, הנח את הבוהן והאצבע המורה של ידך הימנית משני צדי הפה של החתול ולחץ בעדינות, בעודך מחזיק את הגלולה בידך הימנית. כשפי החתול נפתח, הטל את הגלולה אל פי החתול. הנח לחתול לסגור את הפה ולבלוע.

 

הרם את הגלולה מן הרצפה ואת החתול מאחורי הספה, ערסל את החתול בידך השמאלית וחזור על התהליך.

הבא את החתול מחדר השינה וזרוק את הגלולה ספוגת הרטיבות לפח.

 

הוצא את הגלולה חדשה מעטיפת האלומיניום, ערסל את החתול בזרועך השמאלית, בעודך מחזיק את הרגליים האחוריות בחזקה בידך השמאלית. פתח את הלסתות בחזקה ודחוף את הגלולה במורד הפה בעזרת האצבע המורה של ידך הימנית. סגור את פי החתול בחזקה וספור עד 10.

 

הוצא את הגלולה מן האקווריום ואת החתול מתוך ארון הבגדים. קרא לבן (בת) הזוג מן הגינה.

 

כרע על ברכיך על הרצפה, כשהחתול לחוץ היטב בין הברכיים, ואתה מחזיק את ידיו ורגליו בחזקה בשתי הידיים. התעלם מנהמות נמוכות צליל, המושמעות מפי החתול. על בן הזוג להחזיק את ראש החתול בהחלטיות ביד אחת, בעודו דוחף סרגל עץ לפי החתול ביד השנייה. יש להחליק את הגלולה לתוך פי החתול על הסרגל ולעסות את גרונו במרץ.

 

הורד את החתול ממסילת הווילון והוצא גלולה חדשה מעטיפת האלומיניום. ציין לעצמך לקנות סרגל חדש ולתקן את הווילונות. אסוף בזהירות את שברי פסלון המזכרת מאמא ושים בצד, להדבקה מאוחר יותר.

עטוף את החתול במגבת גדולה ותן לבן הזוג להחזיק, כשרק ראש החתול מבצבץ מתחת לזרועו. שים את הגלולה בקצה קש לשתיה, פתח את פי החתול בעזרת עיפרון ונשוף בקש

 

ודא שהגלולה אינה מזיקה לבני אדם, שתה כוס מים לשטוף את טעם הגלולה מן הפה. שים פלסתר על זרוע בן הזוג ונקה את השטיח מכתמי הדם במים קרים.

 

הבא את החתול מן המחסן של השכן, קח גלולה חדשה ושים את החתול בתוך המזנון, כשהדלתות סגורות ורק ראש החתול מציץ החוצה. פתח את פי החתול בעזרת כפית וגלגל את הגלולה לגרון החתול בעזרת רצועה גמישה.

 

הבא מברג מן המוסך והברג את הדלתות על ציריהן מחדש. שים תחבושת קרה על הלחי ובדוק מתי פג תוקף זריקת הטטנוס שקיבלת. זרוק את חולצת הטריקו והבא אחרת מחדר השינה.

 

צלצל למכבי האש, כדי להוריד את החתול מראש העץ מעבר לכביש. התנצל לפני השכן שנאלץ לסטות מן הדרך, כדי להימנע מהתנגשות בחתול. הוצא את הגלולה האחרונה מעטיפתה.

 

קשור את ידיו ורגליו את החתול וחבר בחוזקה לרגל שולחן האוכל החזק. הבא כפפות גיזום עבות מן המחסן ופתח את פי החתול עם מפתח ברגים. דחף את הגלולה לפי החתול ואחריה סטייק פילה. החזק את הראש במצב מאונך ושפוך חצי ליטר מים לגרון החתול לשטוף את הגלולה.


הקש את בן הזוג לקחת אותך לחדר המיון. שב בשקט כשהרופא תופר את האצבעות והזרוע ומסיר את שרידי הגלולה מן העין הימנית. בדרך הביתה עצור בחנות רהיטים להזמין שולחן אוכל חדש.

 

הזמן את הוטרינר לביקור בית.

 

וטרינר רמת השרון

וטרינר הרצליה