ד"ר עידן דוייב
03-5403368

אודותינו

ד"ר קיריל סקומורובסקי

ד

 

קיריל סקומורובסקי עלה מרוסיה ב-1994. ב-1998 הוא סיים לימודיו לתואר ראשון במדעי החיים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב והתחיל לימודים בבית ספר לרפואה וטרינרית על שם קורט באוניברסיטה העיברית.
במקביל ללימודיו עבד קיריל סקומורובסקי במעבדה לרפואה ביו-מתמטית באוניברסיטת ת''א שהפכה למכון לביו-מתמטיקה רפואית. תחום המחקר שלו היה קשור למודלים מתמטיים לייצור טסיות דם. קיריל סקומורובסקי הינו אחד ממחזיקי פטנט בינלאומי בתחום מסוים של ביו-מתמטיקה.
ב-2003 קיריל סקומורובסקי סיים את לימודיו כולל שנה של עבודה פרקטית בבית חולים אוניברסיטאי בבית דגן. בסוף 2003 הוא חזר לרוסיה ומאז במשך 20 שנה עבד שם כווטרינר.


ב-2010 הוא פתח מרפאה ניידת ייחודית במינה. מרוב הביקוש נאלץ ד''ר סקומורובסקי לאחר שנתיים לפתוח מרפאה נייחת שתוך שנים ספורות הפכה לאחת המרפאות הגדולות באזור עם 13 אנשי צוות כולל 5 רופאים.
בזמן שהיותו ברוסיה ד''ר סקומורובסקי ביסס וניהל בנק הדם של כלבים וגם אירגן מחדש וניהל מחלקת החייאה וטיפול נמרץ בבית חולים גדול בסנט-פטרסבורג.


ביוני 2023 ד''ר סקומורובסקי חזר לישראל יחד עם הבן שלו והתחיל לעבוד במרכז וטרינרי ברמת השרון.


תחומי העניין של ד''ר סקומורובסקי בווטרינריה כוללים בין היתר נוירולוגיה, קרדיולוגיה, המטולוגיה, כירורגיית רקמות רכות, אנדוקרינולוגיה וטיפול נמרץ.